De raad van bestuur is statutair samengesteld uit 5 bestuursleden en 2 vertegenwoordigers van elke supportersclub

Bestuursleden


Voorzitter & SLO-officer



Mike Swysen
mike.swysen@telenet.be
0494/81.55.27

Ondervoorzitter & SLO-officer



Annemie Tilkens
annemie.tilkens@skynet.be
0476/74.14.62

Secretaris, schatbewaarder en webmaster



Marcel Vanmunster
marcel.vanmunster@skynet.be
0474/24.81.86

Public relations


Gerda Vanderweyen
gerda.vanderweyen@skynet.be
0496/64.83.81

Bestuurslid en vertegenwoordiger bij Belgian Supporters



Bruno Vanbrabant
van.brabant@telenet.be
0494/84.33.77

Vertegenwoordigers supportersclubs
(in volgorde van oprichting)


Spionkop Geel-Blauw


 Francis Spiritus
francis.spiritus@telenet.be
0496/04.43.68

Liesa Degeling
degeling.liesa@outlook.com
0498/33.29.64

Sector L


Tobias Bamps
tobias-bamps@hotmail.com
0499/48.59.34

CĂ©deric Leroi
cedericleroi@gmail.com
0494/92.50.28

Grankanaria


Dimitri Struys
struysdimitri@hotmail.com
0498/66.00.25

Jeroen Colin
jeroen_colin@hotmail.com
0494/58.48.31

Truiense Sfeergroep


Lars Vandevoordt
lars.vandevoordt@hotmail.com
0494/92.50.28

Kris Vanroye
kris_vanroye@hotmail.com
0486/02.81.30


Scottish Kanaries


Eddy Vanierschot
eddy.vanierschot@skynet.be
0479/34.18.19

Katrien Vanierschot
katrienvanierschot@hotmail.com
0472/95.25.69
 

De Witte van Tilles


Gerda Vanderweyen
gerda.vanderweyen@skynet.be
0496/64.83.81

Danny Peetermans
purdy_benji@hotmail.com
 0472/97.48.33

Sintruinfans Chopin


Johan Desteg
johan.desteg@hotmail.com
0499/12.47.88

Gwenda Mivis
gwendake2@hotmail.com
0474/79.03.53

Geel-Blauw Neerwinden

Leon Galand
galandleon@hotmail.com
0499/12.47.88

Victoria



Hilde Bartholomé
Hilde.Bartholome@pandora.be
0496/89.85.76

Karolien Spiritus
Karolien.spiritus@hotmail.com
0499/60.99.23

 

Sensa-STVV


Dirk Bolkaerts
dirk.bolkaerts@gmail.com
0486/57.52.36

Luc Hoebregts
lucdebascule@gmail.com
0477/40.01.01

facebook | Home | Pictures | Contact | Statuten | Charter | Inwendige orde | Verslagen | Historiek | Supportersclubs | Forum | Links | Disclaimer | twitter
| Supportersverbond KSTVV© 2016 | Aangesloten bij Belgian Supporters |
| Design JWLS |