Bestuur
Het bestuur is statutair samengesteld uit 5 bestuursleden en 2 vaste vertegenwoordigers van elke supportersclub
Bestuursleden

Voorzitter & SLO-officer


Mike Swysen
mike.swysen@telenet.be
0494/81.55.27

Ondervoorzitter & SLO-officer


Annemie Tilkens
annemie.tilkens@skynet.be
0476/74.14.62

Secretaris, schatbewaarder en webmaster


Marcel Vanmunster
marcel.vanmunster@skynet.be
0474/24.81.86

Public relations


Gerda Vanderweyen
gerda.vanderweyen@skynet.be
0496/64.83.81

Bestuurslid en vertegenwoordiger bij Belgian Supporters


Bruno Vanbrabant
van.brabant@telenet.be
0494/84.33.77

Vertegenwoordigers supportersclubs
(in volgorde van oprichting)
Spionkop Geel-Blauw
Francis Spiritus
francis.spiritus@telenet.be
0496/04.43.68
Liesa Degeling
degeling.liesa@outlook.com
0498/33.29.64
Sector L
Lars Vandevoordt
lars.vandevoordt@hotmail.com
0473/81.65.69
Kris Vanroye
kris_vanroye@hotmail.com
0486/02.81.30
Grankanaria
Dimitri Struys
struysdimitri@hotmail.com
0498/66.00.25
Jeroen Colin
jeroen_colin@hotmail.com
0494/58.48.31
Brigada Hesbania
Lars Vandevoordt
lars.vandevoordt@hotmail.com
0494/92.50.28
Kris Vanroye
kris_vanroye@hotmail.com
0486/02.81.30
Tobias Bamps
tobias-bamps@hotmail.com
0499/48.59.34
Scottish Kanaries
Eddy Vanierschot
eddy.vanierschot@skynet.be
0479/34.18.19
Katrien Vanierschot
katrien.vanierschot@hotmail.com
0472/90.25.69
De Witte van Tilles
Danny Peetermans
purdy_benji@hotmail.com
0472/97.48.33
Benjamin Van Erdeweghe
benjamin.van.erdeweghe@telenet.be
0497/72.20.79
S F C
Johan Desteg
johan.desteg@hotmail.com
0499/12.47.88
Tim Heynen
tim_heynen@hotmail.com
0498/67.97.37
Geel-Blauw Neerwinden
Leon Galand
galandleon@hotmail.com
0495/47.68.66
Victoria
Hilde Bartholomé
Hilde.Bartholome@pandora.be
0496/89.85.76
Karolien Spiritus
Karolien.spiritus@hotmail.com
0499/60.99.23
facebook HomePictures Administratie  Wedstrijden Historiek  Supportersclubs Forum  Links Disclaimer twitter
Zetel: Kersenstraat 4, 3800 Sint-Truiden - Ondernemingsnummer: 419.386.626
RPR Ondernemingsrechtbank Antwerpen afdeling Hasselt
e-mail: supportersverbond@skynet.be - Website: www.supportersverbondkstvv.be
Supportersverbond KSTVV © 2020 - Aangesloten bij Belgian Supporters
Design JWLS